Zaznacz stronę

Budowa maszyn

Park maszynowy

Do produkcji naszych podzespołów mamy do swojej dyspozycji najnowsze maszyny warsztatowe takie jak; Tokarki/Frezarki, Wycinarka Plazmowa, Drukarki 3d, Prasa Krawędziowa, Centrum obróbcze CNC, sprzęt spawalniczy. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom.

Wykorzystywane technologie

Nasi specjaliści korzystają z najnowszych technologii aby dokładnie zwizualizować/zasymulować przedstawiane projekty/rozwiązania. Do dyspozycji mamy programy takie jak; Autodesk Inventor, Solidworks, Eplan, TiaPortal, Automation Studio. Konstruktorzy mogą przygotować krótką wizualizacje proponowanych maszyn, Automatycy zasymulować proces produkcji.

W DL Tech oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania inżynieryjne dla przemysłu. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie maszyn oraz linii produkcyjnych. Nasze projekty uwzględniają zarówno specyfikację techniczną, jak i wymogi związane z najwyższymi standardami dotyczącymi funkcjonalności oraz ergonomii pracy. Dzięki unikalnemu know-how płynącemu z wieloletniej obecności w branży jesteśmy w stanie opracować optymalne rozwiązania dla każdego zakładu produkcyjno-przetwórczego niezależnie od skali czy reprezentowanego sektora.

Projektowanie i budowa maszyn nie mają przed nami tajemnic

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby urządzenia, które oferujemy, były niezawodne i w pełni zgodne z wytycznymi. Projektowanie i budowa maszyn oraz linii produkcyjnych to skomplikowany proces, który wymaga najwyższego poziomu precyzji oraz starannej selekcji komponentów i rozwiązań konstrukcyjnych. W DL Tech dokładamy wszelkich starań, by tworzyć dla klientów systemy o parametrach technicznych oraz możliwościach zgodnych z najnowszymi trendami inżynieryjnymi. Zawsze przy zachowaniu możliwie jak najbardziej przystępnych stawek.

Skontaktuj się z nami

Wykwalifikowana kadra gotowa do twojej dyspozycji, zapraszamy do kontaktu

Adres

Cmentarna 15,
41-412 Mysłowice

Telefon

+48501866723

Email

dltech@dltech.pl