Kleje - gatunki i rodzaje

Zajmujemy się produkcją wkładów klejowych - patronów do maszyn Holz-Her, kartuszy do aplikatorów pistoletowych. Handlujemy klejami przemysłowymi, oraz środkami technicznymi dla przemysłu meblarskiego. Poprzez zastosowanie najnowszej technologii gwarantujemy najwyższą jakość wytwarzanych produktów.

W ofercie mamy również inne kleje: termotopliwe, kleje do aplikatorów pistoletowych, kartusze, kleje w laskach, kleje do opłaszczowania, kleje poliuretanowe, kleje do pras membranowych, kleje polioctowinylowe, kleje montażowe, kleje do fornirowania, kleje do kaszerowania,  kleje epidiamowe.

Handlujemy klejami przemysłowymi, oraz środkami technicznymi dla przemysłu meblarskiego. Poprzez zastosowanie najnowszej technologii gwarantujemy najwyższą jakość wytwarzanych produktów.

Służymy doradztwem technicznym w dziedzinie technologii klejenia drewna.

Świadczymy usługi w zakresie remontów, modernizacji i regulacji okleiniarek, prowadzimy również sprzedaż używanych maszyn stolarskich.

Poniżej przedstawiamy gatunki ktlejów które posiadamy w swojej ofercie:

Kleje produkowane są na bazie najwyższej jakości komponentów. P-2005 i P-3005 oferowane są w  czterech kolorach beżowy, biały, brązowy i czarny. P-2006 jest bezbarwny.

Uzupełnieniem naszej oferty klejów jest środek czyszczący uniwersalny DETERMELT 3 (400 ml). Produkt ten nie zawiera rozupuszczalników typu benzyna czy nitro. Został on stworzony specjalnie z myślą o czyszczeniu i konserwacji urządzeń oraz produktów mających bezpośredni kontakt ze strefami klejącymi bez naruszenia ich struktury.

Zastosowanie:

  • Usuwa zabrudzenia z klejów termotopliwych na bazie EVA (polioctan winylu) z płyt meblowych i blatów.
  • Konserwacja i czyszczenie czesci maszyn.
  • Czyści i konserwuje głowice i dysze natryskowe; usuwa pozostałosci po wszelkiego rodzaju tasmach klejacych i naklejkach.
  • Zmywa ślady po flamastrach zwykłych i wodoodpornych.
  • Konserwuje i czyści powierzchnie (przyjemny pomaranczowy zapach).
  • Doskonały dla producentów i monterów mebli.

 

Bezpieczny (nie wchodzi w reakcje) w kontakcie z metalami, ceramiką, plastikami, akrylami, szkłem, drewnem i powierzchniami lakierowanymi. Przy kontakcie ze skórą, pewnymi gatunkami gum oraz włóknami i jedwabiem zaleca sie ostrożność. W takich przypadkach wskazane jest przeprowadzenie próby na niewielkim fragmencie czyszczonego materiału. Produkt nie jest sklasyfikowany jako niebezpieczny. Aerozol nie zawiera silikonów, olei ani wosków. Bazuje na olejku z pomaranczy wolny od rozpuszczalników.